• Internista
  • E-Recepta

Porady dermatologiczne
Dermatolog online prywatnie

Wizyta u dermatologa online to szybki sposób na to, aby nie wychodząc z domu otrzymać poradę lekarza celem diagnostyki i doboru trafnego leczenia zmian skórnych. Po konsultacji lekarz dobierze odpowiednie leczenie i wystawi e-Receptę.

Dermatolog online – na czym polega konsultacja dermatologiczna online?

Niepokojące zmiany pojawiające się na skórze powinny być poddane badaniu przez specjalistę. Aby dokonać trafnej diagnozy, lekarz-dermatolog musi przede wszystkim przyjrzeć się problemowi – samym zmianom oraz kondycji skóry wokół nich.

Podczas wizyty możesz zostać poproszony o przesłanie zdjęcia skóry lub zmiany chorobowej. W tym celu udostępnimy Ci adres email: informacja@lekarzdyzurny.pl. Prosimy o wysłanie zdjęć ostrych, dobrej jakości, zrobionych w dobrze oświetlonym pomieszczeniu. Dodatkowo jeśli zmiana dotyczy zmiany skórnej przykładowo na palcu lewej ręki, to wskazane jest również wykonanie zdjęcia całej lewej dłoni celem szerszego obrazu.

Lekarz może również poprosić Cię o rozmowę na czacie wideo. Po uzyskaniu niezbędnych danych na temat zmian skórnych dermatolog online stawia diagnozę i na jej podstawie wystawia e-receptę na lek.

Jak przebiega wizyta u dermatologa online?

Bezpiecznie i bez zakładania konta. Internetowa wizyta u dermatologa odbywa się przy użyciu telefonu, zdjęć lub wideo rozmowy. Dzięki tym narzędziom można przedstawić specjaliście te obszary skóry, na których pojawiły się niepokojące zmiany.

Ile kosztuje porada dermatologiczna online?

Koszt wizyty dermatologicznej wynosi 89 zł i obejmuje teleporadę lub wideo poradę. Pacjent może zostać poproszony o przesłanie zdjęć zmian chorobowych.

Czym jest dermatologia?

Dermatologia jest dziedziną medycyny, której głównym przedmiotem badań są wytwory naskórka, skóra, jej struktura oraz pełnione przez nią funkcje, a także wszelkie zmiany na niej występujące. Ponadto dermatologia zajmuje się także chorobami ogólnoustrojowymi, takimi jak: trądzik, łuszczyca, opryszczka, alergie skórne, liszajec, atopowe zapalenie skóry, grzybice, łojotokowe zapalenie skóry.

Dziedziny dermatologii

Dermatologia jest szeroką dziedziną wiedzy, z którą łączy się wiele innych dyscyplin naukowych takich jak wenerologia, kosmetologia, dermatochirurgia, geriatria dermatologiczna, alergologia a także pediatria dermatologiczna.

Lekarz dermatolog online – zamów wizytę już teraz

W przypadku problemów skórnych nie czekaj z wizytą u specjalisty. Mogą być one przyczyną wielu chorób. Szybka
diagnoza pozwoli na skuteczniejsze leczenie. Wypełnij krótki formularz online, który zostanie przedstawiony lekarzowi. Na podstawie wywiadu łatwiej dobrać kierunek leczenia i przepisać potrzebne leki.


Co zyskujesz korzystając z wizyty dermatologa online na lekarzdyzurny.pl:

  • Wypełniając ankietę konsultacyjną otrzymasz e-receptę na potrzebny ci lek.
  • Skorzystasz z porady lekarza specjalisty – wizyta on-line.
  • Zakładając konto będziemy działać profilaktycznie chroniąc Cię przed chorowaniem na choroby skóry.